הצהרת נגישות אתר:

אני משקיעה בהנגשת אתר האינטרנט שלי כחלק מפילוסופית החיים שלי, של שיויון ואני בהחלט רואה חשיבות עליונה במתן שירות שיוויוני לכל מי שניגש לאתר שלי, אני שואפת לאפשר לכל מי שיחשוק בכך להוציא ספר ואין זה משנה מה מצבו הבריאותי או מיגדרי. על פי נתוני הלמ”ס, חיים בישראל למעלה מ 1,600,000 אנשים בעלי מוגבלויות בדרגות שונות. אני רואה חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלי עבור אנשים עם מוגבלות. אתר נגיש משפר את הנוחות וקלות השימוש בו לאנשים עם מוגבלות.

הנגשת אתרי אינטרנט מסייעת לאוכלוסיה הבאה:
אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
אנשים עם לקות שמיעה הזקוקים לכתוביות בזמן צפייה בסרט וידאו.
אנשים עם קשיים נוספים כגון: קשיי קריאה, בעלי בעיות הבנה, לקויי למידה ועוד.
אין ספק כי צריכת המידע מרשת האינטרנט הולכת וגוברת בקצב מדהים בכל רובד בחיינו. אתר אינטרנט נגיש יסייע בגלישה ובצריכת מידע ושירותים לאנשים עם מוגבלויות כמו גם לקהלי מטרה נוספים.

אני משתמשת באתר זה ברכיב עזר (יישומון גרפי) להנגשת אתרים ומיועד לסייע בהנגשת אתר האינטרנט בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות),

להלן תיאור חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר:​
תפריט נגישות – בתחילת כל עמוד תמצאו תפריט נגישות המאפשר לכם:

– התאמה לקורא מסך.
– ניווט בעזרת המקלדת.
– חסימת הבהובים והנפשה למניעת הסחות דעת.
– תצוגת מונוכרום (ש/ל).
– קונטרס/ניגודיות כהה.
– קונטרס/ניגודיות בהירה.
– הגדלת או הקטנת גופן.
– גופן קריא.
– סמן גדול לבן או שחור.
– הגדלת או הקטנת מסך.
– הדגשת קישורים וכותרות.
– טקסטים חלופיים לתמונות.
– ישירות לתוכן העמוד, לתפריט הראשי ולחיפוש, באמצעות שימוש במקלדת.

toolbar toggling hat allows you to set:

Accessibility Features:

Contributions:

Would you like to contribute to One Click Accessibility? You are more than welcome to submit your requests on the GitHub repo. Also, if you have any notes about the code, please open a ticket on this issue tracker.

כל הפעולות באתר ניתנות לביצוע באמצעות מקלדת באופן הבא:​
למעבר בין קישורים: לחיצה על מקש Tab מעבירה לקישור הבא ולחיצה על מקש Enter מפעילה את הקישור. לחיצה על Shift-Tab מעבירה לקישור הקודם.
להגדלה או הקטנת מסך: לחיצה על מקש Ctrl ועל מקש + מגדילה את גודל תצוגת המסך, לחיצה על מקש Ctrl ועל מקש – מקטינה את גודל תצוגת המסך

סייגים לנגישות ופניות בנושא נגישות:
האתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. ייתכן מצב בו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים יכללו רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה מלאה ותידרש התערבות בקוד האתר. זה קרה בתום לב של המתכנת וטעות לעולם חוזרת לכן אבקש לפנות אלי דרך הצור קשר להסביר לי את הבעיה ואטפל בנושא בהקדם האפשרי.

אני ממשיכה להשקיע מאמצים רבים בהנגשת האתר. יחד אם זאת, יתכן כי ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אם נתקלתם בבעיה או שיש לכם הערה או שאלה, אשמח אם תכתבו לי בכדי שאדאג שיתוקן הנדרש בהקדם האפשרי. על הצד הטוב ביותר.כמו כן, ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שטרם הונגשו ואיננו יכולים להיות אחראים לתוכן צד ג’, אך נשמח לקבל הערותיכם ולפנות לצדדים שלישיים ולהסב תשומת ליבם לנושא.

חלק מהתוכן שלי באתר שייך גם לאנשים שכתבו ספר וערכתי להם אותו וכשהבאתי אותו לאתר הנגשתי אותו בצורה מיטבית אך כאמור אם במידה לא הצלחתי אשמח שתפנו את תשומת ליבי כדי לטפל ולתקן את הנושא

פניות בנושא נגישות באתר האינטרנט שלי, שאלות או הבהרות והצעות נוספות תוכלו להפנות אלי באמצעות דף יצירת הקשר באתר

small_c_popup.png

רוצה לדבר

עזרתי לעשרות אנשים לפרסם את התוכן שלהם אני אשמח לעזור גם לך

דילוג לתוכן